• Nové
Dřevěná voliéra, klec pro ptáky a papoušky.
  • Dřevěná voliéra, klec pro ptáky a papoušky.

Dřevěná voliéra, klec pro ptáky a papoušky.

3 499,00 Kč
S DPH
Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Voliéra, klec, dům pro ptáky nebo papoušky, dřevo! NOVÁ!
Voliéra je krásná a zajišťuje dostatek prostoru pro vaše opeřené přátele, je vhodná pro papoušky a jiné ptáky. Voliéra je vyrobena ze dřeva a ošetřena nátěrem, díky kterému je odolná proti povětrnostním vlivům. Na výrobu bylo použito borové dřevo a nabízená voliéra nabízí dostatek prostoru až pro několik ptáků, kteří mohou ve voliéře i létat.
Ve voliéře jsou namontované tři bidýlka v různých výškách, které jsou také ze dřeva a slouží pro ptáky jako dosedací plochy. Na přední straně voliéry jsou dvě různé velikosti dveří, které zajišťují přístup do voliéry. Zde je dřevěný žebřík se čtyřmi příčkami, na který lze upevnit hračku. Snadno vyjímatelná čisticí deska, které zajišťuje snadné čištění.
Zelené asfaltové desky na šikmé střeše udržují voliéru v suchém prostředí. Výborně zpracované drátěné pletivo je extrémně robustní a odolné.
Celkové vnější rozměry na střeše a s přesahem střechy cca.:
72 x 63 x 168 cm (Š x D x H).
Přesah střechy na stranách asi: 6 cm.
Přesah střechy vpředu i vzadu cca: 2 cm.
Rozměry malých dvířek cca: 15 x 15 cm (Š x H).
Rozměry velkých dvířek: 32 x 42 cm (Š x H).
velikost ok: 12 x 12 mm.
Přednosti:
Voliéra je odolná proti povětrnostním vlivům a je v krásném designu.
Dvoje dveře s různou velikostí.
Tři bidýlka a dřevěný žebřík.
Nadčasový a elegantní design.