• Nové
Dřevěná králíkárna s velkým výběhem, dřevo.

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem, dřevo.

3 999,00 Kč
S DPH

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Popis produktu:
Dvoupodlažní králíkárna je ošetřena barvou odolnou vůči povětrnostním vlivům a je vyrobena z masivního borového dřeva. Drátěná mřížka v domečku je pozinkována.
Dva velké výběhy s volným pohybem zajišťují řádný chov zvířat. Vysoce kvalitní králíkárna je vybavena dveřmi. Po rampě králík snadno a bezpečně vyběhne do patra králíkárny.
Střecha a je chráněna vodu odpuzujícím zeleným dehtovým papírem. Pro čištění jednoduše vytáhněte dolní zásuvku dopředu a kotec snadno a rychle vyčistěte. Podlaha zásuvky je navržena tak, aby byla odolná a je s kovovou fólií, takže materiál podlahy déle vydrží.
Králíkárnu lze velmi jednoduše sestavit pomocí přiloženého montážního materiálu a dodaných montážních instrukcí. Králíkárna je vyrobena z pevného a vysoce kvalitního borového dřeva. Čtyři dveře zajišťují dobrý přístup ke zvířatům.
Zásuvky lze vytáhnout pro snadné a hygienické čištění. Střecha je pokryta vodoodpudivým asfaltem.
Stabilní zadní stěna a pozinkovaný drát zajistí nejlepší ochranu vašich miláčků. Přes rampu přecházejí zvířata z jednoho patra do druhého patra.
Rozměry:
Vnější rozměry - střecha cca:
Šířka 70 cm, hloubka 50 cm, výška 85 cm.
Vnější rozměry:
Šířka 71 cm, hloubka 54 cm, výška 61 cm.
Celková šířka cca:
212 cm.
Přednosti:
Prostorný model králíkárny s výběhem.
Odolná proti povětrnostním vlivům.
S integrovanými rampami pro snadný pohyb.
Zásuvka s vložkou z plechu.
Rozsah dodávky:
1 x králíkárna s výběhem.