• Nové
Dřevěná králíkárna s velkým výběhem, dřevo.

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem, dřevo.

4 999,00 Kč
S DPH

Prostorná králíkárna s výběhem.

Odolná proti povětrnostním vlivům.

Zásuvka s vložkou z plechu.

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Dvoupodlažní králíkárna je ošetřena barvou odolnou vůči povětrnostním vlivům a je vyrobena z masivního borového dřeva. Drátěná mřížka v domečku je pozinkována.
Dva velké výběhy s volným pohybem zajišťují řádný chov zvířat. Vysoce kvalitní králíkárna je vybavena dveřmi. Po rampě králík snadno a bezpečně vyběhne do patra králíkárny.
Střecha a je chráněna vodu odpuzujícím zeleným dehtovým papírem. Pro čištění jednoduše vytáhněte dolní zásuvku dopředu a kotec snadno a rychle vyčistěte. Podlaha zásuvky je navržena tak, aby byla odolná a je s kovovou fólií, takže materiál podlahy déle vydrží.
Králíkárnu lze velmi jednoduše sestavit pomocí přiloženého montážního materiálu a dodaných montážních instrukcí. Králíkárna je vyrobena z pevného a vysoce kvalitního borového dřeva. Čtyři dveře zajišťují dobrý přístup ke zvířatům.
Zásuvky lze vytáhnout pro snadné a hygienické čištění. Střecha je pokryta vodoodpudivým asfaltem.
Stabilní zadní stěna a pozinkovaný drát zajistí nejlepší ochranu vašich miláčků. Přes rampu přecházejí zvířata z jednoho patra do druhého patra.
Přednosti:
Prostorný model králíkárny s výběhem.
Odolná proti povětrnostním vlivům.
S integrovanými rampami pro snadný pohyb.
Zásuvka s vložkou z plechu.
Rozměry:

ROZMĚRY Výška Šířka Hloubka
Vnější rozměry 61 cm 71 cm 54 cm
Vnější rozměry - střecha 85 cm

70 cm

50 cm

Celková šířka: 212 cm.

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
61 cm
Šířka
71 cm
Hloubka
54 cm