• Nové
Hlavní pohled

Dřevěná králíkárna, klec pro králíky, 1 patro, dřevo.

2 499,00 Kč
S DPH
Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Tato vysoce kvalitní králíkárna nabízí útulné místo pro chov vašich malých mazlíčků, zejména roztomilých králíků. Králíkárna zajišťuje králíčkům skvělý domov a je i místem, kde si králíci mohou hrát a zůstávají stále v bezpečí.
Králíkárna poskytuje vašim zvířatům dostatek prostoru pro pohyb, zatímco drátěná síť je velice odolná proti nepříjemnému chování a je bezpečná. Dále konstrukce z drátěného pletiva zaručuje, že vaše domácí mazlíčky můžete krásně sledovat a umožní vám udržovat životní prostředí pro vaše domácí mazlíčky pod kontrolou s přísunem spousty čerstvého vzduchu.
Králíkárna je vyrobena z vysoce kvalitního dřevěného rámu a je stabilní a bezpečná s dlouhou životností. Zelená asfaltová střecha proti dešti a útulný malý kotec přispějí k dokonalému komfortu pro spaní vašich králíků. Střešní terasa může být otevřena, což vám umožní chytit nebo vypustit ven vaše domácí mazlíčky. Výsuvná spodní deska usnadňuje čištění kotce. Dveře lze snadno zavřít zásuvkou.
Tato dřevěná králíkárna je ideální pro malá zvířata (králíci, morčata,, atd.).

Specifikace výrobku:
Rozměry: 116 x 66 x 45 cm (V x Š x H)
Rozměry dveří: 25 x 28 cm (Š x V)
Pevný dřevěný rám s lakem.
Odolná drátěná síť s práškovým povrchem.
Ochrana střechy před vlhkostí z dehtového papíru.
Výsuvná deska pro snadnou údržbu a čištění.
Králíkárna je odolná vůči povětrnostním vlivům a dešti.

Parametry

Materiál
Lakované dřevo
Výška
116 cm
Šířka
66 cm
Hloubka
45 cm