• Nové

Velký kurník s domečkem a hnízdícím boxem

6 999,00 Kč
S DPH
Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Tento praktický kurník, vyrobený z kvalitního jedlového dřeva, je určen pro všechny chovatele, kteří chtějí svým slepicím dopřát pohodlné místo pro bydlení, ale zároveň je udržovat v komfortu a pohodlí. Kurník disponuje jak velkou plochou volné pastvy, tak i chráněnými prostory, které jsou drůbeži přístupné přes rampu. Tato krytá část je rozšířena o hnízdící box, který může sloužit jako jeden velký prostor, popřípadě jako 2 oddělené kóje např. pro snášení vajec. Vytahovací dno umožní snadné a efektivní čištění. Snadný přístup je pak umožněn několika dveřmi. Všechny střešní prvky, vodoodpudivé díky svému asfaltovému povrchu, jsou otevíratelné a kurník je uzamykatelný, což ho tvoří ideálním pro ochranu před dravci.
Celkové rozměry (DxHxV): 198 x 75 x 62 cm
Rozměry plochy pastvy: (DxŠ): 145 x 62 cm

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
104 cm
Šířka
198 cm
Hloubka
75 cm