• Nové
Poly ratanový zahradní nábytek, pohovka, sedačka, 35 dílů! Hnědá.

Ratanový zahradní nábytek, pohovka, sedačka, 35 dílů! Hnědá.

25 000,00 Kč
S DPH
Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Poly ratanový zahradní nábytek, pohovka, sedačka, 35 dílů!

V nabídce tato krásná a elegantní ratanová pohovka s křeslem a stolečkem, veliká sestava, která se skládá s 35 dílů, sestava je NOVÁ!

Tento zahradní set kombinuje styl a funkčnost a upoutá pozornost ve vaší zahradě či na terase! Zahradní nábytek může stát venku po celý rok, sedačka je odolná vůči dešti a nepřízni počasí.

Díky vodě odolnému PE ratanu se nábytek snadno a lehce čistí, je odolný a vhodný pro každodenní použití. Posezení je opatřeno robustním ocelovým rámem s práškovou barvou a proti korozi odolným plastovým nohám. Zahradní nábytek je velice odolný, přesto lehký, takže lze snadno přesunout a upravit podle potřeby.

Hustý, odnímatelný sedák a zadní opěradlo nabízejí maximální komfort. Polyester se snadno udržuje, kryty se dají díky skrytým zipům sejmout a vyprat dle potřeby. Modulární Ratanový set je velmi flexibilní, takže uspořádání jednotlivých dílčích prvků se může měnit podle libosti, kam budete chtít nebo potřebovat pohovku umístit.

 

Balíček zahrnuje: 1 x křeslo, 5 x sedadlo bez područek, 2 x židle, 1 x konferenční stolek se skleněnou deskou, 11 x podsedáky a 12 x zadní polštáře (opěradlo). Vše dohromady dá kompletní velikou sedačku se stolečkem a křeslem pro vaše posezení s přáteli, rodinou nebo jen pro váš příjemný odpočinek.

 

Pohovku můžete umístit na zahradu, ale i do interiéru vašeho domu, do zimní zahrady, apod.

Nabízíme 2 různé barvy této zahradní ratanové sedačky.

 

Specifikace výrobku:

 

Barva: hnědá

Barva polštář: krémově bílá

Tloušťka polštáře: 6 cm

Výplň: 100% polyester

Rozměry: viz obrázek

Snadná montáž

Materiál: polyetylén: 100%

35 dílů