Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Velký kurník, slepičárna s výběhem z borovice pro 5 - 6 slepic. gotický, 180x78x105cm.

9 490,00 Kč Ušetříte 3 400,00 Kč
12 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Designový kurník, prostorný výběh, jednoduchá montáž, ošetřen ekologickou nezávadnou lazurouRozměry: šířka 180cm, hloubka 78cm, výška 105cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Velký kvalitní kurník z borového dřeva v gotickém stylu. Domeček pro slepice je přístupný přes rampu uvnitř kurníku a nabízí vašim slepicím vstup na dvě hřady. Kurník má také samostatnou snáškovou místnost se dvěma hnízdy. Pod podlahou v kurníku je umístěn vysouvací kovový šuplík na trus pro pohodlné a hygienické čištění zvenčí.

Hnízdící box lze otevřít z venku a snadno jej tedy vyčistit a vybrat vajíčka. Spací prostor lze pohodlně uzavřít pomocí posuvníku zvenčí. Všechny otevírací a zavírací mechanismy jsou kovové z pozinku a bezpečné tak aby se do kurníku nedostal žádný predátor.

Prostorný kurník vám nabízí pohodlné řešení pro chov zvířat a je lákadlem pro vaši zahradu.
Voliéra má prostorný venkovní výběh. Celý kurník je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen ekologicky nezávadnou barvou proti povětrnostním vlivům s odolným nátěrem.

Montáž je rychlá a snadná díky obrázkovému montážnímu návodu. Tento velký, krásný kurník vám přinese radost a je dodáván v rozloženém stavu ve dvou kartonových krabicích. Je možné ho zaslat přes přepravní společnost.

Celkové rozměry: 180 x 78 x 105 cm.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo Gotický 126

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
105 cm
Šířka
180 cm
Hloubka
78 cm