left banner

  • Sleva!
  • Nové

Skvělý kurník na nožičkách pro cca 7 - 8 slepic. Garden, 150x90x135cm.

10 790,00 Kč Ušetříte 4 200,00 Kč
14 990,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Krásný stylový kurník z jedlového dřeva na vysokých nohách - chrání před chladem a mrazem. Rozměry: šířka 150cm, hloubka 90cm, výška 135cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Kvalitní kurník Garden na nožičkách pro cca 7 - 8 slepic. Kurník je skvělým doplňkem vaší zahrady kde vypadá skvěle a nabízí vaším slepicím chráněné a útulné místo k odpočinku. Kurník je v rozloženém stavu ve dvou kartonových krabicích, je možné osobní vyzvednutí u Kladna nebo jde zaslat přepravní společností.

Na levé straně je po celé hloubce kurníku hnízdící box, který je rozdělen na samostatné snášecí boxy. Vaše slepice zde mohou hnízdit a snášet vejce. Kurník má odklápěcí víko, aby bylo možné vejce snadno vyjmout a lehce tak i vyčistit. Kurník také obsahuje madla pro snadné přenášení.

Na přední straně je ventilační otvor, které zajišťují nepřetržitý přísun čerstvého vzduchu. Ve spodní části najdete také výsuvnou zásuvku na trus s pozinkovaným plechem pro snadné a hygienické čištění. Rošt můžete vytáhnout a vyčistit zvenčí.

Na přední straně je umístěna rampa, kterou se slepice dostávají na volnou pastvu, zde můžete připojit výběh nebo nechat volně pobíhat po pozemku. Kurník je vyroben z kvalitního jedlového ošetřeného dřeva odolného proti povětrnostním vlivům. Stojí na dřevěných vysokých nohách, aby se zabránilo předčasnému zvětrávání zespodu a chránila vaše slepice před chladem a mrazem od země. Obsahuje také kvalitní zavírací pozinkované mechanismy. Na spodní straně nožiček jsou plastové krytky které zabraňují hnilobě. Dvířka jsou vysouvací vertikálně, lze tak na ně jednoduše umístit automatické otevírání. 

Přednosti:

- skvělý vzhled
- široká hnízdní budka s vyklápěcí střechou a samostatnými boxy
- útulná, silná a stabilní konstrukce, odolá silnému větru
- materiál odolný vůči povětrnostním vlivům z jedlového dřeva
- zásuvka s pozinkovaným plechem pro snadné čištění
- na vysokých nožičkách, které chrání před chladem a mrazem od země
- pro cca 7 - 8 slepic
- lze jednoduše umístit automatické otevírání - dvířka vertikálně otevírací

- větrací otvor

- madla pro snadné přenášení kurníku

Rozměry kurníku: šířka 150cm, hloubka 90cm, výška 135cm.

Hmotnost cca 60kg.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Garden

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
135 cm
Šířka
150 cm
Hloubka
90 cm