Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Nejprodávanější kurník, slepičárna s velkým výběhem a hnízdícím boxem cca 7 slepic. Německý, 189x75x104cm.

7 590,00 Kč Ušetříte 3 400,00 Kč
10 990,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Jedná se o jeden z nejprodávanějších kurníků pro cca 7 slepic z kvalitního jedlového dřeva. Rozměry: šířka 189cm, hloubka 75cm, výška 104cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Velký nejprodávanější Německý kvalitní praktický kurník, vyrobený z kvalitního jedlového dřeva pro cca 7 slepic. Vhodné také pro ostatní zvířata jako křepelky, králíky a morčata.

Je určen pro všechny chovatele, kteří chtějí svým slepicím dopřát pohodlné místo pro bydlení, ale zároveň je udržovat v komfortu, bezpečí a pohodlí. Kurník disponuje jak velkým výběhem pro volnou pastvu, tak i chráněným prostorem, který je zpřístupněn přes rampu. Tato krytá část je rozšířena o hnízdící box, který může sloužit jako jeden velký prostor, popřípadě jako 2 oddělené kóje pro snášení vajec.

Vytahovací dno s pozinkovaným plechem umožní snadné a efektivní čištění trusu. Snadný přístup je pak umožněn dveřmi. Všechny střešní prvky jsou vodoodpudivé díky kvalitnímu asfaltovému povrchu. Kurník je díky kovovému posuvníku uzamykatelný zvenčí – zvířata jsou tedy chráněna před dravci.

Kurník má otevírací hnízdící box na vybírání vajíček. Jedná se o kvalitní kurník který se prodává už řadu let. Je ošetřen kvalitní zdravotně nezávadnou a ekologickou lazurou. Výběh je osazen pozinkovaným drátem, který chrání před kunami a liškami. V zadní části kurníku je otevírací a zavírací větrací otvor, který umožnuje optimální cirkulaci vzduchu. Tloušťka stěny cca 10mm, hranoly cca 20x20mm.

Celkové rozměry kurníku: šířka 189cm, hloubka 75cm, výška 104cm.
Rozměry výběhu: šířka 140cm, hloubka 75cm.PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo 131

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
104 cm
Šířka
189 cm
Hloubka
75 cm