left banner

  • Nové

Jídelní zahradní set rozkládací Grande Pasto 200-275cm + 8x křeslo Athéna.

19 990,00 Kč
S DPH Dodání do 2 dnů

Masivní, pevný, bezúdržbový a rozkládací stůl. Ideální pro velmi náročné zákazníky. Pohodlné, pevné a stohovatelné křeslo. Set je komfortní až pro 10 lidí. Hliníková nerez konstrukce. NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE DOPRAVA ZDARMA.

Počet
SKLADEM

Dostupná doprava:

  • Přepravní služba DPD - hotově na dobírku Zdarma
  • doručení do 2 dnů

  • Přepravní služba DPD - předem bankou Zdarma
  • doručení do 2 dnů od platby

  • Osobní převzetí v obci Makotřasy, okres Kladno Zdarma
  • ihned

Jídelní zahradní rozkládací set GRANDE PASTO + 8x křeslo Athéna. Možné dokoupit další dvě křesla a rozšířit tak set až na 10 sedících míst. Tento set je v kombinaci s ratanovým křeslem Athéna. Kultovní křeslo si získává zákazníky díky své jednoduchosti, pohodlnosti a praktičnosti. Díky pevnému ocelovému rámu a vyztuženému sedáku bez problémů unese až 150kg. Díky svému designu je navíc univerzální a praktici jistě ocení jejich stohovatelnost. Křeslo navíc objednávejte u nás v samostatné sekci.

Konec starostí s malým stolem, rozkládací masivní stůl Grande Pasto v atraktivní barvě antracit je dostatečně velký, aby mohla přijít celá rodina nebo třeba všichni přátelé z okolí. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších zahradních stolů na trhu. Vejde se k němu až 10 sedících lidí. Je vyrobený z nerez hliníku, který doplňuje silná a pevná artwoodová deska, je stejně tvrdá jako dřevo, ale na rozdíl od něj jí nenapadají paraziti, nevsakuje vodu a je plně bezúdržbová. Stačí jí proto jen setřít suchým hadříkem. Nemusíte se bát ani o životní prostředí, protože je vyrobená z organických materiálů. Hliníková konstrukce zaručuje potřebnou a pevnou stabilitu.

Stůl můžete proto ponechat venku i při špatném počasí. Praktici ocení i chytrý systém rozložení, který je velmi jednoduchý a není zapotřebí použití síly. Ke stolu se vejde pohodlně až 10 křesel Athéna. Stůl je v nerozloženém stavu dlouhý 200cm, v rozloženém stavu je dlouhý 275cm. Užijte si večery ve velké společnosti bez obav, kam se všechno jídlo a pití vejde.

Největší jídelní set v naší nabídce za zvýhodněnou cenu!

Rozměry a specifikace stolu Grande Pasto:

Materiál: artwoodová deska / hliníková konstrukce

Barva: černá antracit

Hloubka: 100cm

Hmotnost: 50kg

Délka: 200 – 275cm (rozložitelný)

Výška 74cm

Rozměry a specifikace křesla Athéna:

Nosnost: 150kg

Materiál: lakovaná ocel a umělý ratan

Barva: černý antracit

Rozměry: výška 95cm, šířka 54cm, hloubka 64cm

Hmotnost: cca 5kg

Přednosti:

- stohovatelná

- bezúdržbová

- ručně pletený ratan, odolný vůči počasí

- povrchově ošetřeno proti rzi

- vhodné i do zátěžového provozu jako restaurace nebo kavárna

NA TENTO PRODUKT SE NEVZTAHUJE DOPRAVA ZDARMA.

Set Grande Pasto