left banner

  • Sleva!
  • Nové

Králíkárna z borovice 117cm, dvě propojená patra s rampou která jde uzavřít, 117x45x115cm.

3 890,00 Kč Ušetříte 1 900,00 Kč
5 790,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Kvalitní králíkárna s dvěma propojenými patry z borového kvalitního dřeva a pozinkovaným plechem. Rozměry: šířka 117cm, hloubka 45cm, výška 115cm.

Počet
SKLADEM

Kvalitní dvoupatrová králíkárna se dvěma kotci, které jsou propojené rampou. Rampa jde sklopit a mít tak možnost propojení nebo ne. Střechu můžete úplně otevřít a vyndat tak zvíře nebo vyčistit tak králíkárnu. Pozinkované vysouvací šuplíky lze také snadno vyjmout a vyčistit.

Výhodou této králíkárny jsou kvalitně zarámované a zpracované mřížky o které se jak zvíře tak člověk neporaní. Kvalitní použité borové dřevo zaručuje dlouhou životnost výrobku. Obsahuje také dva útulné domky s vysouvací přepážkou, díky které se tak zvířata cítí bezpečně a mohou zde odpočívat. Králíkárna je ošetřena bezzávadnou ekologickou lazurou, která zaručuje dlouhou životnost. Na střeše je také asfaltová zelená lepenka proti vodě, vlhkosti a kroupám. Pozinkovaná výplň obou vysouvacích šuplíků zaručuje, že se moč a trus nevsakují do dřeva. Obsahuje čtvery otevírací dveře pro snadný přístup do králíkárny.

Přednosti:
- dvě podlaží
- čtvery přední dveře uzavíratelné západkou
- otevírací střecha
- oddělené kotce s domečky na stranách zaručující klid a soukromí pro zvíře
- vnitřní rampa (lze sklopit nahoru a dolů)
- dva vyjímatelné pozinkované vysouvací šuplíky
- vyrobeno z borovicového dřeva
- impregnovaná proti povětrnostním vlivům bezzávadnou ekologickou lazurou
- střecha pokrytá asfaltovým zeleným šindelem
- mříž rámovaná ve dveřích (nevyčnívají žádné ostré konce)


Rozměry: šířka 117cm, hloubka 45cm, výška 115cm.
Hmotnost: 19kg.

Králíkárna je v rozloženém stavu v krabici, je možné osobní vyzvednutí v obci Makotřasy u Kladna – vejde se do osobního vozu, nebo lze odeslat přes přepravní společnost. Po telefonické dohodě je možné vyzvednutí ve většině případů i v den objednání.

Králíkárna Metra 117cm

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
115 cm
Šířka
117 cm
Hloubka
45 cm