left banner

  • Sleva!
  • Nové

Kurník německé výroby, slepičárna s velkým výběhem a hnízdícím boxem, pro cca 7 slepic. velencie xxl, 193x75x103cm.

6 990,00 Kč Ušetříte 4 900,00 Kč
11 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Jedná se o jeden z nejprodávanějších kurníků pro cca 7 slepic z kvalitního jedlového dřeva. Rozměry: šířka 193cm, hloubka 75cm, výška 103cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Velký nejprodávanější Německý kvalitní praktický kurník, vyrobený z kvalitního jedlového dřeva pro cca 7 slepic. Vhodné také pro ostatní zvířata jako křepelky, králíky a morčata.

Je určen pro všechny chovatele, kteří chtějí svým slepicím dopřát pohodlné místo pro bydlení, ale zároveň je udržovat v komfortu, bezpečí a pohodlí. Kurník disponuje jak velkým výběhem pro volnou pastvu, tak i chráněným prostorem, který je zpřístupněn přes rampu. Tato krytá část je rozšířena o hnízdící box, který může sloužit jako jeden velký prostor, popřípadě jako 2 oddělené kóje pro snášení vajec.

Vytahovací dno s pozinkovaným plechem umožní snadné a efektivní čištění trusu. Snadný přístup je pak umožněn dveřmi. Všechny střešní prvky jsou vodoodpudivé díky kvalitnímu asfaltovému povrchu. Kurník je díky kovovému posuvníku uzamykatelný zvenčí – zvířata jsou tedy chráněna před dravci.

Kurník má otevírací hnízdící box na vybírání vajíček. Jedná se o kvalitní kurník který se prodává už řadu let. Je ošetřen kvalitní zdravotně nezávadnou a ekologickou lazurou. Výběh je osazen pozinkovaným drátem, který chrání před kunami a liškami. V zadní části kurníku je otevírací a zavírací větrací otvor, který umožnuje optimální cirkulaci vzduchu. Tloušťka stěny cca 10mm, hranoly cca 20x20mm.

Celkové rozměry kurníku: šířka 193cm, hloubka 75cm, výška 103cm.
Rozměry výběhu: šířka 135cm, hloubka 75cm.

Kurník je dodáván v rozloženém stavu ve 2 kartonových krabicích, sestavení je jednoduché pomocí přiloženého obrázkového návodu a veškerého příslušenství včetně šroubů. Je možné odeslání přepravní společností DPD. Platba na DOBÍRKU nebo převodem. Případně vyzvednutí v obci Makotřasy u Kladna po telefonické dohodě, tel: +420734860860.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Miweb MH-04 Brown

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
103 cm
Šířka
193 cm
Hloubka
75 cm