left banner

  • Nové

Zahradní ručně pletené, křeslo Athéna, barva černá antracit, nosnost 150kg.

999,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Rozměry: výška 95cm, hloubka 64cm, šířka 54cm, váha cca 5kg.

Počet
SKLADEM

Zahradní křeslo Athéna, v jednoduchosti je síla. Již kultovní a až překvapivě pohodlné zahradní křeslo s ocelovou lakovanou konstrukcí.

Elegance, pohodlí a odolnost jsou tři hlavní charakteristické rysy tohoto křesla, které se hodí prakticky kamkoliv. Má vyztužený sedák, a proto unese těžší váhy i po delší dobu. Nosnost činí až 150 kg. Rám je vyrobený z pevné lakované oceli a ošetřený proti rzi. Navíc je stohovatelné a vy ho tak můžete vždy prakticky uskladnit, aniž by zabírala příliš místa.

Je ručně vyplétané umělým ratanem, který je pohodlný, odolný, a navíc plně bezúdržbový. Také je odolný vůči dešti, mrazu i slunci. Nemusíte se bát, že by se barva časem vyšisovala. Můžete ho nechat po celý rok venku na zahradě, i když je samozřejmě lepší je na zimu skladovat uvnitř, aby vydržela ještě déle.

Snese dlouhodobě maximální zátěž a je proto vhodné do restaurací a kaváren. Ideálně ladí ke stolům Neapol, Viking, Viking XL a Grande Pasto, ale díky své univerzálnosti ho můžete dát k jakémukoliv jídelnímu stolu.

Základní vlastnosti:

- vysoká kvalita a nosnost až 150 kg

- stohovatelná

- bezúdržbová

- ručně pletený ratan odolný vůči počasí

- povrchově ošetřeno proti rzi

- vhodné i do zátěžového provozu

Parametry a specifikace:

Materiál: lakovaná ocel a umělý ratan

Barva: černý antracit

Hmotnost: cca 5kg

Rozměry: výška 95cm, hloubka 64cm, šířka 54cm

Křeslo Athéna