left banner

  • Nové

Jídelní set Viking XL + 6x křeslo Athéna.

11 990,00 Kč
Dodání do 2 dnů
Počet
SKLADEM

Mít zahradu je snem mnoha lidí. A pokud už ji člověk má, měl by si ji náležitě užívat. Třeba i tak, že si venku dopřeje příjemné sezení, posnídá na čerstvém vzduchu, večeři připraví na grilu a sní si ji pod širým nebem (nebo střechou pergoly). Vybavte svou zahradu sezením, které vám dopřeje to pravé pohodlí. Jídelní set VIKING XL vhodný na zahradu obsahuje stůl a šest křesel Athéna v kvalitním a odolném provedení.

Moderní zahradní stůl Viking XL vyrobený z materiálů, které nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Dobré zpracování, konstrukce z hliníku a deska z artwoodu vám společně nabízejí nenáročný zahradní stůl.

Specifikace stolu:

délka: 205cm

šířka: 90cm

výška: 74cm

hmotnost: 28kg

Zahradní křeslo Athéna, v jednoduchosti je síla. Již kultovní a až překvapivě pohodlné zahradní křeslo s ocelovou lakovanou konstrukcí. Elegance, pohodlí a odolnost jsou tři hlavní charakteristické rysy tohoto křesla, které se hodí prakticky kamkoliv. Má vyztužený sedák, a proto unese těžší váhy i po delší dobu. Nosnost činí až 150 kg. Rám je vyrobený z pevné lakované oceli a ošetřený proti rzi. Navíc je stohovatelné a vy ho tak můžete vždy prakticky uskladnit, aniž by zabírala příliš místa.

Je ručně vyplétané umělým ratanem, který je pohodlný, odolný, a navíc plně bezúdržbový. Také je odolný vůči dešti, mrazu i slunci. Nemusíte se bát, že by se barva časem vyšisovala. Můžete ho nechat po celý rok venku na zahradě, i když je samozřejmě lepší je na zimu skladovat uvnitř, aby vydržela ještě déle.

Základní vlastnosti:

- vysoká kvalita a nosnost až 150 kg

- stohovatelná

- bezúdržbová

- ručně pletený ratan odolný vůči počasí

- povrchově ošetřeno proti rzi

- vhodné i do zátěžového provozu

Parametry a specifikace:

Materiál: lakovaná ocel a umělý ratan

Barva: černý antracit

Nosnost: 150kg

Jídelní set Viking XL + 6