Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Dřevěná voliéra, klec pro ptáky, papoušky i hlodavce. Mucola obdelník, 81x46x166cm.

3 890,00 Kč Ušetříte 2 100,00 Kč
5 990,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Kvalitní voliéra, moderní design, prostorná. Systém dveří in-door (můžete si vybrat zda otevřete malá či velká dvířka). Rozměry: šířka 81cm, hloubka 46cm, výška 166cm. 

Počet
SKLADEM

Dřevěná voliéra pro papoušky nebo hlodavce z kvalitního dřeva. Prostorná s krásným nadčasovým designem. Tato voliéra vám vylepší jak zahradu tak interiér domu. Zajišťuje dostatek prostoru až pro několik opeřených přátel.

Pro papoušky může nabídnout velký vnitřní prostor s chráněným útočištěm i při nepříznivém počasí. Je vhodná jak do venkovního tak do vnitřního prostředí. Pro hlodavce nabídne voliéra spoustu vyvýšených ploch pro hraní, žebřík pro lezení a vertikální bidlo. Voliéru je možné doplnit dalšími hracími prvky. Na silný pozinkovaný drát lze lehce připevnit jak napáječku tak misku na krmení.

Voliéra je vyrobena z kvalitního dřeva, které je ošetřeno ekologickou, nezávadnou lazurou. Je odolná proti povětrnostním vlivům a navržena pro dlouhou životnost. Na střeše je kvalitní asfaltový pás proti vodě a vlhkosti. Voliéra obsahuje vertikální bidlo, které slouží jako dosedací plocha. Dřevěný žebřík se třemi příčkami lze upevnit do různé výšky s možností namontování různých hraček. Šířka voliéry zaručuje dobrou stabilitu.

Do voliéry se dostanete pomocí dvou dvířek různých rozměrů. Na spodku voliéry je vysouvací šuplík, který zajištuje lehké a hygienické čištění. Pletivo je kvalitní a odolné proti prokousnutí. Voliéra je vyvýšená na 4 nohách kvůli cirkulaci vzduchu. Montáž je jednoduchá, pomocí přiloženého obrázkového návodu a šroubů.

Přednosti:
- kvalitní a dobře opracovaná konstrukce 
- stabilní, vhodná jak do interiéru tak do exteriéru 
- dvoje samostatně otevírací dvířka, Systém dveří in-door (můžete si vybrat zda otevřete malá či velká dvířka).
- ošetřena nezávadnou, ekologickou lazurou
- krásný nadčasový design
- vhodná jak pro papoušky tak hlodavce
- silný pozinkovaný drát
- vysouvací šuplík pro snadné čištění 
- vyvýšená na 4 nožičkách
- obsahuje vertikální bidlo, 1x žebřík
- střecha opatřená kvalitní šindelí proti vodě a vlhkosti 
- jednoduchá montáž 
- v rozloženém stavu v krabici 
- odolná proti povětrnostním vlivům
- velký vnitřní prostor

  • Rozměry: šířka 81cm, hloubka 46cm, výška 166cm.
  • Rozměr malých dvířek: 20 x 30cm.
  • Rozměr velkých dvířek: 60 x 60cm.
  • Hmotnost: 22kg.

Voliéru je možné osobně vyzvednou v obci Makotřasy u Kladna nebo odeslat přepravní společností, (je v rozloženém stavu v kartonové krabici).

PRODUMAZAHRADU
Voliéra Mucola

Parametry

Materiál
Smrkové dřevo
Výška
166 cm
Šířka
81 cm
Hloubka
46 cm