Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Prostorná dřevěná voliéra, klec pro papoušky i hlodavce, velikost L hnědá, 83x60x160cm.

4 290,00 Kč Ušetříte 2 900,00 Kč
7 190,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Vyrobená z kvalitního jedlového dřeva, prostorná. Systém dveří in-door (můžete si vybrat zda otevřete malá či velká dvířka). Rozměry: šířka 83cm, hloubka 60cm, výška 160cm.

Počet
SKLADEM

Velká dřevěná voliéra pro papoušky nebo hlodavce z kvalitního jedlového dřeva. Prostorná s krásným designem. Tato voliéra vám vylepší jak zahradu tak interiér domu.

Pro papoušky může nabídnout velký vnitřní prostor s chráněným útočištěm i při nepříznivém počasí. Je vhodná jak do venkovního tak do vnitřního prostředí. Pro hlodavce nabídne voliéra spoustu vyvýšených ploch pro hraní, žebřík pro lezení, 3 bidla pro uchycení v různých výškách. Voliéru je možné doplnit dalšími hracími prvky. Na silný pozinkovaný drát lze lehce připevnit jak napáječku tak misku na krmení.

Voliéra je vyrobena z kvalitního vysušeného jedlového dřeva, které je ošetřeno ekologickou, nezávadnou lazurou. Je odolná proti povětrnostním vlivům a navržena pro dlouhou životnost. Na střeše je kvalitní asfaltový pás proti vodě a vlhkosti. Voliéra obsahuje 3 bidýlka, která slouží jako dosedací plochy, můžete je umístit do různých výšek. Dřevěný žebřík s pěti příčkami lze upevnit do různé výšky s možností namontování různých hraček. Šířka voliéry zaručuje velkou stabilitu.

Do voliéry se dostanete pomocí dvou dvířek. Systém in-door (můžete si vybrat zda otevřete malá či velká dvířka). Dvířka jsou umístěny v sobě a jdou otevírat samostatně. Na spodku voliéry je vysouvací kovový šuplík z pozinkovaného plechu, který zajištuje lehké a hygienické čištění. Pletivo je kvalitní a odolné proti prokousnutí. Voliéra je vyvýšená na 4 nohách kvůli cirkulaci vzduchu. Montáž je jednoduchá, pomocí přiloženého obrázkového návodu a šroubů.

Přednosti:
- kvalitní a dobře opracovaná jedlová konstrukce 
- stabilní, vhodná jak do interiéru tak do exteriéru 
- dvoje samostatně otevírací dveře, (systém in-door)
- ošetřena nezávadnou, ekologickou lazurou
- krásný design
- vhodná jak pro papoušky tak hlodavce
- silný pozinkovaný drát
- vysouvací pozinkovaný šuplík pro snadné čištění 
- vyvýšená na 4 nožičkách
- obsahuje 3x bidlo, 1x žebřík
- střecha opatřená kvalitní šindelí proti vodě a vlhkosti 
- jednoduchá montáž 
- v rozloženém stavu ve dvou krabicích 
- odolná proti povětrnostním vlivům
- velký vnitřní prostor

Rozměry: šířka 83cm, hloubka 60cm, výška 160cm.
Hmotnost: 34kg.

Voliéru je možné osobně vyzvednou v obci Makotřasy u Kladna nebo odeslat přepravní společností, (je v rozloženém stavu ve dvou kartonových krabicích).

PRODUMAZAHRADU
Voliéra Hech 2

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
160 cm
Šířka
83 cm
Hloubka
60 cm