left banner

  • Nové

Kovová ohrádka, výběh, klec, plot pro psy, králíky i jiná zvířata 100cm vysoká.

3 990,00 Kč
Dodání do 2 dnů
Počet
SKLADEM

Skvělý patentovaný výběh pro psy, štěňata i jiná zvířata výšky 100cm. Výběh má velikost ok cca 4x25cm. Hodí se jak ven tak do interiéru, když se bojíte vašeho psa nechat bez dozoru. Vhodný i pro venkovní chov králíků nebo i jiných zvířat.

Je dodáván s 8 plotovými prvky, které lze velmi rychle a snadno jednotlivě spojit tyčemi. Výběh můžete sestavit dle vašeho přání malý (nemusíte používat všechny díly), nebo celý velký a spojit tak všech 8 dílů a vytvořit třeba čtverec o velikosti 1,6 x 1,6m. Set můžete sestavit jak se vám hodí takže vytvoříte lichoběžník nebo i obdélník. Můžete ho libovolně rozšiřovat dle vašeho přání, je možné dokupovat další díly nebo koupit další celý set a udělat tak opravdu obrovský výběh. Každý set obsahuje 7x panel pevný a 1x panel s dvířky pro snadný přístup. Dveře do výběhu mají rozměr cca 30x80cm. Dvojité uzamčení zabraňuje útěku i těm nejchytřejším čtyřnohým přátelům.

Prvky jsou jednoduše spojeny k sobě prostrčením tyčí shora přes spoje. Tyto tyče lze venku zasunout do země, takže výběh lze ukotvit a upevnit v zemi. Výběh pro štěňata a dospělé psy je velmi robustní a vyrobený z lakovaného kovu. Výběh jde krásně složit i doma aby pejsek během vaší přítomnosti nic neudělal sobě ani neponičil okolí :-).

Výběhy pro psy jsou skvělé i pro štěňata. Výběh pro štěně významně pomáhá při výchově. Moderní pejskař ví o výhodách psího výběhu, pes má své trvalé útočiště, kde se cítí bezpečně. Psí výběh je ideální pro psy, kteří ničí tapety, nábytek, závěsy a boty, když je majitel pryč. I když je v domácnosti miminko, je dobré vědět, že pes je v bezpečném psím prostoru a nemusíte ho neustále hlídat.


Rozměry: 8x pole 80cm šíře, 100cm výška, (jedno pole s dvířky).Přednosti:

- praktický výběh pro psy, štěňata i jiná zvířata
- rychlé sestavení
- lze flexibilně umístit a udělat tak čtverec, obdélník, mnohoúhelník
- vysoce kvalitní lakovaný kov
- vhodné do interiéru i exteriéru
- robustní a individuálně rozšiřitelné
- super zpracování
- vynikající kvalita
- vysoce kvalitní značkový výrobek

- patentované spojování

Kovová ohrádka 100cm