left banner

  • Nové
Dřevěná králíkárna s velkým výběhem, dřevo.

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem z borového dřeva 210cm dlouhá.

4 990,00 Kč
S DPH Dodání do 2 dnů

Kvalitní, prostorná králíkárna odolná proti povětrnostním vlivům.

Počet
SKLADEM

Dostupná doprava:

  • Přepravní služba DPD - hotově na dobírku 169,00 Kč
  • doručení do 2 dnů

  • Přepravní služba DPD - předem bankou 139,00 Kč
  • doručení do 2 dnů od platby

  • Osobní převzetí v obci Makotřasy, okres Kladno Zdarma
  • ihned

Velká dvoupodlažní vysoce kvalitní králíkárna je ošetřena lazurou odolnou vůči povětrnostním vlivům, která je ekologická a bezzávadná. Je vyrobena z masivního borového dřeva. Drátěná mřížka v domečku a výběhu je pozinkována. Králíkárna je vhodná jak pro králíky tak morčata a další malá zvířata.


Dva velké výběhy na obou stranách umožnují volný pohyb zvířat, po obou stranách jsou dřevěné rampy, kterými se zvířata snadno a bezpečně dostanou do patra králíkárny. Střecha je opatřena kvalitním zeleným šindelem, který chrání před deštěm, vlhkostí a kroupami. Pro čištění jednoduše vytáhněte dolní zásuvku dopředu a kotec snadno a rychle vyčistěte. Podlaha zásuvky je navržena tak, aby byla odolná a je proto osazena pozinkovaným plechem, který tak chrání dřevěnou konstrukci.

Králíkárnu lze velmi jednoduše sestavit pomocí přiloženého obrázkového montážního návodu. Králíkárna je vyrobena z pevného a vysoce kvalitního borového dřeva. Čtvery dveře zajišťují dobrý přístup ke zvířatům. Pevná zadní stěna a pozinkovaný drát zajistí kvalitní ochranu vašich zvířat před predátory. Přes rampy přecházejí zvířata do domečku, který jde uzavřít z obou stran posuvnými dveřmi. Venkovní výběh je opatřen třemi otevíracími dveřmi zajištěné západkami, dostanete se tak do každého koutu výběhu. To je nezbytné, pokud chcete chytit zvíře nebo důkladně vyčistit výběh. S touto králíkárnou mají zvířata dostatek čerstvého vzduchu, pohybu a útulné a bezpečné útočiště.

Přednosti:
- prostorný model králíkárny s velkým výběhem
- odolná proti povětrnostním vlivům
- s integrovanými rampami pro snadný pohyb
- zásuvka s vložkou z pozinkovaného plechu

- uzavíratelný domeček z obou stran pomocí posuvných dveří

- kvalitní zelená šindel na střeše

- kvalitní borovicové dřevo

- čtvery dveře pro snadný přístup

Rozměry: délka 210cm, hloubka 55cm, výška 85cm

Králíkárna Zoo 040