Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové
Dřevěná králíkárna s velkým výběhem, dřevo.

Dřevěná králíkárna s velkým výběhem z borového dřeva. Maxi, 210x55x86cm.

4 990,00 Kč Ušetříte 2 300,00 Kč
7 290,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Kvalitní a prostorná králíkárna, odolná proti povětrnostním vlivům. Extra vysoká zásuvka s pozinkovaným plechem. Rozměry: šířka 210cm, hloubka 55cm, výška 86cm.

Počet
SKLADEM

Velká dvoupodlažní vysoce kvalitní králíkárna je ošetřena lazurou odolnou vůči povětrnostním vlivům, která je ekologická a bezzávadná. Je vyrobena z masivního borového dřeva. Drátěná mřížka v domečku a výběhu je silná a pozinkována. Králíkárna je vhodná jak pro králíky, morčata a další malá zvířata.


Dva velké výběhy na obou stranách umožnují volný pohyb zvířat, z jedné strany je opatřena dřevěnou rampy, kterými se zvířata snadno a bezpečně dostanou do patra domečku. Domeček je opatřen přepážkou, který zajištuje pocit bezpečí a závětří. Střecha je opatřena kvalitním zeleným šindelem, který chrání před deštěm, vlhkostí a kroupami. Pro čištění jednoduše vytáhněte dolní zásuvku dopředu a kotec snadno a rychle vyčistěte. Podlaha zásuvky je navržena tak, aby byla odolná a je proto osazena pozinkovaným plechem, který tak chrání dřevěnou konstrukci.

Králíkárna obsahuje čtvery dveře, které zajištují dobrý přístup ke zvířatům. Pevná zadní stěna a pozinkovaný drát zajistí kvalitní ochranu vašich zvířat před predátory. Venkovní výběh je opatřen třemi otevíracími dveřmi zajištěné západkami, dostanete se tak do každého koutu výběhu. To je nezbytné, pokud chcete chytit zvíře nebo důkladně vyčistit výběh. S touto králíkárnou mají zvířata dostatek čerstvého vzduchu, pohybu a útulné a bezpečné útočiště. Králíkárnu lze velmi jednoduše sestavit pomocí přiloženého obrázkového montážního návodu.

Přednosti:
- prostorný model králíkárny s velkým výběhem po obou stranách 
- odolná proti povětrnostním vlivům
- s integrovanou rampou pro snadný pohyb
- vysoká zásuvka s vložkou z pozinkovaného plechu

- uzavíratelný domeček pomocí posuvných dveří

- kvalitní zelená šindel na střeše

- impregnované kvalitní borové dřevo

- 4x dveře pro snadný přístup

- velkorysí prostor 

- snadné a pohodlné čištění

- pro králíky, zajíce i morčata

Celkové rozměry: šířka 210cm, hloubka 55cm, výška 86cm

Rozměry domečku: 70 x 55 x  86cm

Králíkárna je v rozloženém stavu v jedné kartonové krabici.

PRODUMAZAHRADU
Králíkárna Zoo 040 Maxi

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
86 cm
Šířka
210 cm
Hloubka
55 cm