Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Kvalitní kurník s výběhem pro 8 - 9 slepic na kolečkách z borového dřeva. Mobilní, 250x80x120cm.

9 990,00 Kč Ušetříte 3 900,00 Kč
13 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Jednoduchá manipulace po vaší zahradě pomocí namontovaných koleček - zvládne jeden člověk. Rozměry: šířka 250cm, hloubka 80cm, výška 120cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Kvalitní mobilní kurník, slepičárna s výběhem pro 8 - 9 slepic. V tomto kurníku se vaše zvířata budou cítit bezpečně a pohodlně. Velký výběh umožnuje kvalitní pastvu, jakmile je pod kurníkem tráva od slepic spasena, je možné kurník jednoduše přemístit na čerstvou trávu. Díky velkým a masivním kolečkům, která jsou připevněna na kurníku a rukojeti – to vše zvládne jeden člověk. S tímto kurníkem bude chov slepic zážitek.

S tímto kurníkem máte maximální flexibilitu, můžete tak slepice přesouvat do stínu na písek nebo jen na čerstvou trávu. Domek obsahuje rampu, kterou se dostanou slepice do domečku. U vchodu je zavírání pomocí petlice zvenčí, (nemusíte tak lézt do domečku aby jste na noc zavřeli vchod před predátory). V domečku jsou dvě řady hřadel a vysouvací pozinkovaný šuplík. Hnízdící box obsahuje dvě samostatné oddělené snůšky. Výběr vajíček a čištění je zajištěno pomocí otevírací střechy u hnízdícího boxu. Venkovní výběh má velká dvířka, aby se dalo lehce vlézt dovnitř, nebo otevřít zvířatům a dopřát tak volnou zahradu.

Celý kurník má krásný vzhled a upoutá na první pohled. Mřížové okno podtrhuje venkovský styl a propouští do domku dostatek světla. Je vyrobena z materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům a bude vám dělat radost po dlouhou dobu. Prostor domku je opatřen větracími otvory pro zajištění dobré ventilace a cirkulace vzduchu i při uzavřeném domku. Celý kurník je vyrobený z kvalitního borového dřeva.

Rozměry:

celkové rozměry kurníku: šířka 250cm, hloubka 80cm, výška 120cm
rozměry hnízda: šířka 80cm, hloubka 37cm, výška 42cm

Přednosti:

- prvotřídní zpracování s kolečky pro přepravení po vaší zahradě, zvládne přepravit jeden člověk
- kovová zásuvka na výkaly, zabudován silný pozinkovaný plech v rámu
- dveře lze otevřít zvenku
- odolný vůči počasí z vysoce kvalitního dřeva z robustní borovice

- výběh osazen silnou pozinkovanou mřížkou v rámu
- natřen šetrnou a netoxickou ekologickou lazurou
- rychlé čištění díky vytahovací kovové zásuvce
- čištění hnízda je jednoduché - otevírání střechy shora tak i jednoduché vybírání vajec

PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo na kolečkách

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
120 cm
Šířka
250 cm
Hloubka
80 cm