Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Krásný kvalitní kurník, slepičárna s výběhem pro 4 - 5 slepic. Korfu, 180x66x105cm.

5 490,00 Kč Ušetříte 2 710,00 Kč
8 200,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Šedý prostorný kurník s výběhem. Rozměry: šířka 180cm, hloubka 66cm, výška 105cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Mimořádné krásný a kvalitní kurník s výběhem pro 4 - 5 slepic nebo i jiná zvířata nabízí vše, aby se vaše zvířata cítila naprosto pohodlně a bezpečně.

Vyrobeno pouze z kvalitního jedlového dřeva. Kurník má kovovou vysouvací zásuvku, díky čemuž je čištění jednoduché, hygienické a snadné. Tím je zajištěno, že podlaha může být pravidelně důkladně čištěna. Snižuje se tak hromadění škodlivých bakterií.

Dřevo je ošetřeno pomocí fungicidního barviva na vodní bázi a šetrného k životnímu prostředí. Kurník obsahuje hřady pro slepice. Spoje jsou ve vysoké kvalitě broušené a šroubované.

Jak domeček tak výběh je osazen dveřmi, kterými se dostanete dovnitř. Na boku domku je velký a pohodlný hnízdící (snášecí) box. Box má otevírací střechu, díky které snadno vyndáte nakladená vejce nebo ho vyčistíte zvenčí. Kurník má výjimečně pěkný design a během okamžiku vylepší každou zahradu.

Z domku kurníku se dostanou slepice nebo kohouti přes šikmou rampu do velkého výběhu. Výběh je celý osazen pevným pozinkovaným drátem a chrání tak vaše zvířata před predátory. Ve výběhu mohou slepice klovat, hrabat a podřimovat na slunci, jak se jim do sytosti chce. Dostatek čerstvého vzduchu a pohybu je zde zaručen. Velká dvířka také zajišťují dobrý přístup do výběhu. Kurník lze jednoduše přemístit ve dvou lidech na čerstvou pastvu.

Přednosti:
- kurník s hřadly se skvělým vzhledem, okamžitě vylepší každou zahradu
- hnízdící (snášecí) budka s vyklápěcí střechou pro snadné čištění a výběr vajec
- útulná, stabilní a masivní konstrukce z jedlového dřeva
- materiál odolný vůči povětrnostním vlivům ošetřen nezávadnou a ekologickou barvou na vodní bázi
- čerstvá bio vejce každý den
- šikmá rampa pro přístup do domku kurníku
- snadno se čistí díky vysouvací pozinkované zásuvce
- včetně velkého výběhu 

Kurník je originálně zabalený, v rozloženém stavu v kartonové krabici. Je možné osobní vyzvednutí v obci Makotřasy u Kladna nebo lze odeslat přepravní společností. Váha celého kurníku je cca 30kg.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo šedý 151

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
105 cm
Šířka
180 cm
Hloubka
66 cm