Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Anglický kvalitní kurník, kachník s výběhem, z masivní borovice. Flexi Standart výběh, 225x75x80cm.

8 590,00 Kč Ušetříte 4 200,00 Kč
12 790,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Kurník s výběhem pro 5 - 6 slepic s možností dalšího prodloužení výběhu. Rozměry: šířka 225cm, hloubka 75cm, výška 80cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Velký kvalitní a jedinečný kurník s výběhem Flexi Standart výběh, může posloužit i jako kachník nebo králíkárna. Tento kurník bude skvělým a praktickým doplňkem vaší zahrady. Jeho jedinečný vzhled a velmi dobré zpracování zajistí, že vás chov slepic bude bavit. Je vhodný pro 5 - 6 slepic. S tímto kurníkem máte maximální flexibilitu, můžete vybrat tento a později dokoupit další výběh.

Model Flexi Standard výběh, tvoří domeček s krytou voliérou. Je zaručeno, že na vaše slepice neprší ani nesněží. Domeček kurníku má dvě výškově odsazená bidla pro odpočinek. Pod ním je kovová zásuvka s pozinkovaného plechu na slepičí trus pro snadné a hygienické čištění. Z domečku se slepice dostanou do horní části kde jsou dvě oddělená hnízdiště a nebo rovnou do venkovní části.

Do hnízdícího boxu se dostanete tak, že otevřete celou střechu domečku a můžete tak vyčistit kurník nebo vybrat vajíčka, když chcete jen vybrat vajíčka tak stačí pouze otevřít přední hodní dvířka a dostanete se tak do hnízdícího boxu.

Spodními dvířky se dostanete do voliéry kde můžete pohodlně zavřít domeček posuvnými dvířky a chránit je tak před predátory. Uzavřením domečku dveřmi například na noc zajistíte slepicím příjemnější klima.

Kurník je celý vyroben z masivní borovice a natřen zdravotně nezávadnou barvou proti povětrnostním vlivům. V domečku kurníku jsou dva větrací otvory opatřeny pozinkovanou mřížkou. Otvory zajistí dostatek čerstvého vzduchu. Střecha je vyrobena z asfaltové kvalitní lepenky odolná proti povětrnostním vlivům.

Kurník je v rozloženém stavu ve dvou kartonových krabicích. Je možné osobní vyzvednutí v obci Makotřasy u Kladna nebo se dá pohodlně zaslat přepravní společností.

Přednosti:
- flexibilní varianta
- velký výběh s možností rozšíření
- vyrobeno z kvalitní borovice
- odolný vůči povětrnostním vlivům
- praktická zásuvka na trus s pozinkovaným plechem
- kvalitní zpracování
- střecha nad výběhem
- pohodlné čištění

Celkové rozměry kurníku: šířka 225cm, hloubka 75cm, výška 80cm.

Dodatečný výběh můžete koupit jako další položku na našem e-shopu za akční cenu 2690,- (rozšíření je o dalších 65cm).

PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo Flexi Standart výběh

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
80 cm
Šířka
225 cm
Hloubka
75 cm