Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Mobilní kurník s výběhem pro 7 - 8 slepic na kolečkách z jedlového dřeva. Mobilní, 215x91x125cm.

7 490,00 Kč Ušetříte 4 400,00 Kč
11 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Vyroben z kvalitního jedlového dřeva. Jednoduchá manipulace po vaší zahradě pomocí namontovaných koleček - zvládne jeden člověk. Rozměry: šířka 215cm, hloubka 91cm, výška 125cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Kvalitní mobilní kurník, slepičárna s výběhem pro 7 - 8 slepic. V tomto kurníku se vaše zvířata budou cítit bezpečně a pohodlně. Velký výběh umožnuje kvalitní pastvu, jakmile je pod kurníkem tráva od slepic spasena, je možné kurník jednoduše přemístit na čerstvou trávu. Díky velkým a masivním kolečkům, která jsou připevněna na kurníku a rukojeti – to vše zvládne jeden člověk. S tímto kurníkem bude chov slepic zážitek.

S tímto kurníkem máte maximální flexibilitu, můžete tak slepice přesouvat do stínu na písek nebo jen na čerstvou trávu. Domek obsahuje rampu, kterou se dostanou slepice do domečku. U vchodu je zavírání pomocí petlice zvenčí, (nemusíte tak lézt do domečku aby jste na noc zavřeli vchod před predátory). V domečku jsou dvě řady hřadel a vysouvací pozinkovaný šuplík. Hnízdící box obsahuje dvě samostatné oddělené snůšky. Výběr vajíček a čištění je zajištěno pomocí otevírací střechy u hnízdícího boxu. Venkovní výběh má velká dvířka, aby se dalo lehce vlézt dovnitř, nebo otevřít zvířatům a dopřát tak volnou zahradu. Na straně je přidělané madlo pro lehkou manipulaci s kurníkem. Střecha je opatřena kvalitní dřevěnou šindelí s dlouhou životností.

Celý kurník má krásný vzhled a upoutá na první pohled. Mřížové otevírací okno v horní části domečku zajištuje dostatek čerstvého vzduchu. Kurník je vyroben z jedlového masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům, který vám bude dělat radost po dlouhou dobu.

Rozměry:

Celkové rozměry kurníku: šířka 215cm, hloubka 91cm, výška 125cm.
Rozměry hnízda: šířka 85cm, hloubka 37cm, výška 42cm.

Přednosti:

- prvotřídní zpracování s kolečky pro přepravení po vaší zahradě - zvládne přepravit jeden člověk
- kovová zásuvka na výkaly se zabudován silným pozinkovaný plechem v rámu
- dveře lze otevřít zvenku a jsou osazeny kvalitním pozinkovaným zavíráním
- odolný vůči počasí vyroben z vysoce kvalitního dřeva z robustní jedle

- výběh osazen silnou pozinkovanou mřížkou v rámu
- natřen šetrnou a netoxickou ekologickou lazurou
- rychlé čištění díky vytahovací kovové zásuvce
- čištění hnízda a vybírání vajíček je jednoduché pomocí otevírací střechy u snáškového boxu

PRODUMAZAHRADU
Kurník mobilní PawHut

Parametry

Materiál
Borové dřevo
Výška
125 cm
Šířka
215 cm
Hloubka
91 cm