Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Luxusní kurník, slepičárna z jedle s výběhem, pro 5 - 6 slepic. Berlín XL, 190x65x114cm.

6 490,00 Kč Ušetříte 4 400,00 Kč
10 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Jeden z nejprodávanějších kurníků, kvalitní masivní jedlové konstrukce. Rozměry: šířka 190cm, hloubka 65cm, výška 114cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Kvalitní kurník s výběhem může posloužit i jako králíkárna. Je vyroben z masivního jedlového dřeva, je opatřen bezzávadným nátěrem proti povětrnostním vlivům.

Kurník vyniká stabilní konstrukcí, je opatřen hřadly která poskytují zvířatům klidné a pohodlné místo na spaní. Obsahuje kovovou výsuvnou zásuvku na trus. To umožňuje rychlé a snadné čištění. Dno zásuvky je opatřeno pozinkovaným plechem.

Skrz schodiště (rampu) uvnitř mohou zvířata snadno vstoupit do domku. Pomocí posuvníku můžete kdykoli snadno a rychle otevřít a zavřít dvířka která chrání zvířata před větrem, chladem a zamezí tak vstupu predátorů. Posuvník lze otevřít a uzavřít zvenčí, (nemusíte vstoupit do kurníku).

Hnízdící box má velikost 42 x 38 cm, lze ho otevřít přes střechu a vyndat tak lehce vajíčka. Mimochodem, v nově postaveném kurníku má smysl umístit do hnízda některá vejce ze sádry tak, aby si slepice uvědomila, že hnízdo je úložným místem pro vejce.

Vnější rozměry kurníku.
190 x 65 x 114 cm (š, h, v).

Přednosti:
- prostorný model s vnitřním boxem
- prostor na dvou úrovních, (výběh je i pod domkem kurníku tím se tak zvětšuje celý výběh)

- odizolování domku pomocí vyvýšení, (kurník neleží na zemi a je tak lépe chráněn před zimou)
odolný proti povětrnostním vlivům, (asfaltový šindel na střeše)
výsuvná pozinkovaná vana na trus
s integrovanou sklápěcí rampou

Kurník je v rozloženém stavu ve dvou kartonových krabicích, lze ho zaslat přes přepravní společnost nebo můžete osobně vyzvednout v obci Makotřasy u Kladna po dohodě i v den objednání.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo 144

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
114 cm
Šířka
190 cm
Hloubka
65 cm