Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Luxusní kurník, slepičárna z jedle s výběhem, pro 5 - 6 slepic. Berlín Maxi, 205x75x118cm.

7 690,00 Kč Ušetříte 4 700,00 Kč
12 390,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Jeden z nejprodávanějších kurníků, kvalitní masivní jedlové konstrukce. Rozměry: šířka 205cm, hloubka 75cm, výška 118cm.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA

Kvalitní kurník s výběhem může posloužit i jako králíkárna. Je vyroben z masivního jedlového dřeva, je opatřen bezzávadným nátěrem proti povětrnostním vlivům.

Kurník vyniká stabilní konstrukcí, je opatřen hřadly která poskytují zvířatům klidné a pohodlné místo na spaní. Obsahuje kovovou výsuvnou zásuvku na trus. To umožňuje rychlé a snadné čištění. Dno zásuvky je opatřeno pozinkovaným plechem.

Skrz schodiště (rampu) uvnitř mohou zvířata snadno vstoupit do domku. Pomocí posuvníku můžete kdykoli snadno a rychle otevřít a zavřít dvířka která chrání zvířata před větrem, chladem a zamezí tak vstupu predátorů. Posuvník lze otevřít a uzavřít zvenčí, (nemusíte vstoupit do kurníku).

Hnízdící box má velikost 64 x 44 cm, lze ho otevřít přes střechu a vyndat tak lehce vajíčka. Mimochodem, v nově postaveném kurníku má smysl umístit do hnízda některá vejce ze sádry tak, aby si slepice uvědomila, že hnízdo je úložným místem pro vejce.

Vnější rozměry kurníku.
205 x 75 x 118 cm (š, h, v).

Přednosti:
- prostorný model s vnitřním boxem
- prostor na dvou úrovních, (výběh je i pod domkem kurníku tím se tak zvětšuje celý výběh)

- odizolování domku pomocí vyvýšení, (kurník neleží na zemi a je tak lépe chráněn před zimou)
odolný proti povětrnostním vlivům, (asfaltový šindel na střeše)
výsuvná pozinkovaná vana na trus
s integrovanou sklápěcí rampou

Kurník je v rozloženém stavu ve dvou kartonových krabicích, lze ho zaslat přes přepravní společnost nebo můžete osobně vyzvednout v obci Makotřasy u Kladna po dohodě i v den objednání.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Zoo 145

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
118 cm
Šířka
205 cm
Hloubka
75 cm