Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Dřevěný maxi kurník s výběhem pro cca 7 - 8 slepic. Tirana Mondalay, 203x153x122cm. Cena pouze pro osobní vyzvednutí !

10 990,00 Kč Ušetříte 9 000,00 Kč
19 990,00 Kč

Masivní dřevěný kurník s velkým výběhem - Certifikace FSC jedlové dřevo. Praktický výsuvný kovový šuplík na trus.  Rozměry: šířka 203cm, hloubka 153cm, výška 122cm. TATO CENA PLATÍ POUZE PRO OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ !

Počet
Na skladě není dostatek produktů


TATO CENA PLATÍ POUZE PRO OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ MAKOTŘASY U KLADNA !

Krásný kurník Tirana Mondalay s výběhem, který nabízí vašim slepicím velký výběh. Nejenže krásně vypadá, ale je i opravdu dobře zpracovaný a promyšlený. Je vhodný pro cca 7 – 8 slepic. Prostor pod domkem a po jeho stranách slouží jako venkovní výběh, kde mají vaše slepice prostor pro pastvu. Ve výběhu jsou namontovaná dvoje velká dvířka, kterými se dostanete dovnitř a vložit tak jídlo a pití. Kurník také můžete přemístit pomocí dvou lidí na jiné místo ve vaší zahradě a dopřát tak čerstvou pastvu. Celý domek kurníku není u země, ale je vyvýšený to je velká výhoda, která chrání před chladem a mrazem od země.

Do domečku se dostanete z výběhu pomocí žebříku. Celý domek a výběh je vyroben z kvalitního jedlového vysušeného dřeva a opatřen proti povětrnostním vlivům nezávadnou a ekologickou lazurou. Pod domečkem je velký vysouvací dřevěný šuplík s pozinkovaným plechem, na který padá trus a je tak zajištěno snadné, rychle a hygienické čištění. Domek má také instalovaná hřadla (bidla) ze dřeva oválného tvaru, kde si slepice mohou odpočinout a spát. V předu jsou dvířka a mřížové okno, která umocňují krásu kurníku. Dvířka se ale dají také otevírat například pro čištění nebo odchyt slepic. Na boční straně jsou další dvířka, která slouží pro odchyt, čištění nebo vložení zrní a vody. Nad zásuvkou na trus jsou malá posuvná dvířka, která v případě potřeby zajistí čerstvý vzduch, (pro bezpečí slepic jsou opatřena pozinkovanou mřížkou). Na boku domku je hnízdící snášecí box, ten můžete otevřít zvenčí a vybrat tak vajíčka nebo ho vyčistit. Celá střecha je chráněna proti vlhkostí, dešti a sluncem kvalitní švédskou šindelí. Všechny otevírací mechanismy jsou kovové a pozinkované.

Vše co je potřeba k montáži je součástí balení, pomocí přiloženého obrázkového návodu zvládnete kurník sestavit během 30 minut. Jednotlivé stěny jsou už hotové – jen je dáte k sobě a sešroubujete. Je možné odeslat přes přepravní společnost nebo osobní vyzvednutí v obci Makotřasy u Kladna.

Přednosti:

- kurník vhodný pro 7 – 8 slepic

- jedná se o jeden z největších kurníků v nabídce s velkým výběhem

- kvalitní švédská šindel na střeše proti vodě, vlhkosti, dešti a kroupám

- domek je vyvýšený, aby se zamezilo chladu a mrazu od země

- v domku je také otevírací větrací okénko s mřížkou

- celý kurník je vyroben z dobře opracovaného jedlového vysušeného dřeva

- veškeré dřevo je natřeno bezzávadnou a ekologickou lazurou

- uzavírací mechanismy jsou z kovu a pozinkované

- hnízdící snáškový box má otevírací střechu pro snadný výběr vajec

- u kurníku je také velký vysouvací dřevěný šuplík na trus s pozinkovaným plechem

- domeček obsahuje přední i boční dvířka, výběh další dvoje větší dvířka pro vstup osob

- uvnitř domku jsou dřevěná hřadla (bidla) oválného tvaru

Rozměry kurníku: šířka 203cm, hloubka 153cm, výška 122cm.

Hmotnost: cca 55kg.

PRODUMAZAHRADU
Kurník Tirana Mondalay

Parametry

Materiál
Jedlové dřevo
Výška
122 cm
Šířka
203 cm
Hloubka
153 cm