Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Největší přepravní, transportní dvojbox/klec pro jednoho či dva velké psy bez přepážky, 104x91x69cm.

5 990,00 Kč Ušetříte 3 000,00 Kč
8 990,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Rozměry: šířka 104cm, hloubka 91cm, výška 69cm, 2x šikmý 76". Vhodné do větších kufru či dodávek. Ford Galaxy, VW Transporter a Caddy, Volvo XC90.

Počet
SKLADEM, DOPRAVA ZDARMA !

Tento hliníkový přepravní dvojbox bez přepážky oboustranně šikmý je ideálním pomocníkem při bezpečné přepravě vašeho domácího mazlíčka autem. Ideální, snadno a lehce umístitelný do kufru díky sešikmení zadní strany. Je možné ho také použít jako domácí kotec nebo boudu do bytu či domu.

Pokud chcete zajistit svému milovanému psovi bezpečný a spolehlivý přepravní prostředek a poskytnout mu také pohodlí při jízdě autem, tak je tento dvojbox určen právě pro Vás. V transportním boxu, lze přepravovat malá i velká plemena psů. Tento box má obě strany šikmé. Je vhodný do větších kufrů osobních aut nebo dodávek. Vyzkoušeno: Volvo XC90, Ford Smax.

Box je v každé situaci to největší bezpečí pro vašeho psa při jízdě autem. Poskytuje také účinnou ochranu před slunečním zářením a pomáhá zabránit přehřátí. Klec je dodávána v rozloženém stavu v kartonové placaté krabici, její sestavení je velmi snadné a rychlé. V několika jednoduchých krocích je konstrukce rychle sestavena a lze ji ihned umístit do kufru. Možné použít na velká plemena psů jako (Ovčák, Retrívr, Dobrman, Boxer, Rotvajler, Pitbull, Labrador, Doga, Ohař a další). Transportní box je vhodný pro pro většího psa.

Rozměry: šířka 104cm, hloubka 91cm, výška 69cm (přední a zadní strana šikmá 76° stupňů).


Podrobnosti o produktu:
- silná konstrukce hliníkových mříží, klec je tedy velmi stabilní
- zajišťuje kvalitní větrání
- klec je vyrobena z hliníku a MDF desek proti vodě, je tak zajištěna nízká hmotnost
- konstrukce s montážním návodem velmi snadná montáž a demontáž
- snadno se čistí, klec s vysokou funkčností

- hmotnost 22kg

- kvalitní zavírání

- úhel sklonu přední a zadní strana 76° stupňů


S tímto transportním hliníkovým boxem můžete od této chvíle snadno a rychle vzít svého nejlepšího psího přítele všude sebou. Box chrání posádku auta, tak i vašeho psa. Zvíře se v boxe cítí v naprostém bezpečí.

V případě, že chcete poradit jaký transportní box bude vhodný na vašeho psa a do vašeho auta neváhejte zavolat na telefon: 734 860 860. Všechny transportní boxy můžete fyzicky vyzkoušet do vašeho vozu v obci Makotřasy 32, 273 54 Lidice. (Z Prahy, 5 minut za letištěm Ruzyně).

PRODUMAZAHRADU
Box 104cm, 2x šikmý bez

Parametry

Materiál
Hliník a voděvzdorná překližka
Výška
69 cm
Šířka
104 cm
Hloubka
91 cm