Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Přepravní, transportní box/klec pro psa, 65x90x69cm, kolmý.

3 490,00 Kč Ušetříte 1 400,00 Kč
4 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Velký transportní box, klec do auta nebo i jako bouda do domu či bytu. Vhodná do dodávek - zadní strana kolmá. 

Počet
SKLADEM

Hliníkový přepravní box jak do auta tak i do domu či bytu jako bouda. Pro psí bezpečí a pro váš klid, že pes bude v pořádku a nic nezničí. Je ideálním pomocníkem při bezpečné přepravě vašeho domácího mazlíčka autem. Ideální, snadno a lehce umístitelný do kufru. U tohoto boxu je zadní strana kolmá, je tedy vhodný spíše pro větší auta jako dodávky a ten typ vozů, kde lze sedačky zvednout do kolmější polohy. 

Pokud chcete zajistit svému milovanému psovi bezpečný a spolehlivý přepravní prostředek a poskytnout mu také pohodlí při jízdě autem, tak je tento box určen právě pro Vás. V transportním boxu, lze přepravovat malá i velká plemena psů.


Box je díky silné hliníkové konstrukci v každé situaci to největší bezpečí pro vašeho psa při jízdě autem. Poskytuje také účinnou ochranu před slunečním zářením a pomáhá zabránit přehřátí. Klec je dodávána v rozloženém stavu v kartonové placaté krabici, její sestavení je velmi snadné a rychlé. V několika jednoduchých krocích je konstrukce rychle sestavena a lze ji ihned umístit do kufru auta. Možné použít na velká plemena psů jako (Ovčák, Retrívr, Dobrman, Boxer a další). Transportní box je vhodný do cca 40kg zvířete.

Rozměry: šířka 65cm, hloubka 90cm, výška 69cm (přední strana šikmá 76° stupňů, zadní strana kolmá 90° stupňů).


Podrobnosti o produktu:
- klec je velmi stabilní
- konstrukce je vhodná do větších kufrů
- zajišťuje kvalitní větrání
- klec je vyrobena z hliníku a MDF desek proti vodě, je tak zajištěna nízká hmotnost
- konstrukce s montážním návodem velmi snadná montáž a demontáž
- snadno se čistí, klec s vysokou funkčností

- hmotnost 14kg

- kvalitní zavírání
- pevná konstrukce


S tímto transportním hliníkovým boxem můžete od této chvíle snadno a rychle vzít svého nejlepšího psího přítele všude sebou. Box chrání posádku auta, tak i vašeho psa. Zvíře se v boxe cítí v naprostém bezpečí.

V případě, že chcete poradit jaký transportní box bude vhodný na vašeho psa a do vašeho auta neváhejte zavolat na telefon: 734 860 860. Všechny transportní boxy můžete fyzicky vyzkoušet do vašeho vozu v obci Makotřasy 32, 273 54 Lidice. (Z Prahy, 5 minut za letištěm Ruzyně).

PRODUMAZAHRADU
Box 65cm, kolmý

Parametry

Materiál
Hliník a voděvzdorná překližka
Výška
69 cm
Šířka
65 cm
Hloubka
90 cm