Speciální nabídka

  • Sleva!
  • Nové

Přepravní, transportní, hliníkový box, klec na velkého psa, 65x85x69cm.

3 990,00 Kč Ušetříte 1 900,00 Kč
5 890,00 Kč
Dodání do 2 dnů

Kvalitní, pevný box na velkého psa (Ovčák, Retrívr, Dobrman, Boxer, Labrador a další). Oboustranně šikmá. Vejde se do: Hyundai Tuscon r.v. 2020, Dacia Duster, Renault Kangoo.

Počet
SKLADEM

Tento hliníkový přepravní box je ideálním pomocníkem při bezpečné přepravě vašeho domácího mazlíčka autem. Ideální, snadno a lehce umístitelný do kufru – díky zkosené zadní stěně klece ji úplně přesně zapasujete za zadní sedadla bez nevyužité mezery mezi sedadlem a klecí.

Pokud chcete zajistit svému milovanému psovi bezpečný a spolehlivý přepravní prostředek a poskytnout mu také pohodlí při jízdě autem, tak je tento box určen právě pro Vás. V transportním boxu, lze přepravovat malá i velká plemena psů.


Box je v každé situaci to největší bezpečí pro vašeho psa při jízdě autem. Poskytuje také účinnou ochranu před slunečním zářením a pomáhá zabránit přehřátí. Klec je dodávána v rozloženém stavu v kartonové placaté krabici, její sestavení je velmi snadné a rychlé. V několika jednoduchých krocích je konstrukce rychle sestavena a lze ji ihned umístit do kufru, kde se díky svému zešikmení přední a zadní stěny dokonale přizpůsobí v kufru auta. Možné použít na velká plemena psů jako (Ovčák, Retrívr, Dobrman, Boxer a další). Transportní box je vhodný do cca 40kg zvířete.

Rozměry: šířka 65cm, hloubka 85cm, výška 69cm (oboustranně šikmá, 2x 76° stupňů).


Podrobnosti o produktu:
- eliptická konstrukce hliníkových mříží, klec je tedy velmi stabilní
- lichoběžníková konstrukce, je vhodná i do menších kufrů
- zajišťuje kvalitní větrání
- klec je vyrobena z hliníku a MDF desek proti vodě, je tak zajištěna nízká hmotnost
- konstrukce s montážním návodem velmi snadná montáž a demontáž
- snadno se čistí, klec s vysokou funkčností

- hmotnost 12kg

- kvalitní zavírání
- pevná konstrukce

- úhel sklonu 2x 76° stupňů


S tímto transportním hliníkovým boxem můžete od této chvíle snadno a rychle vzít svého nejlepšího psího přítele všude sebou. Box chrání posádku auta, tak i vašeho psa. Zvíře se v boxe cítí v naprostém bezpečí.

V případě, že chcete poradit jaký transportní box bude vhodný na vašeho psa a do vašeho auta neváhejte zavolat na telefon: 734 860 860. Všechny transportní boxy můžete fyzicky vyzkoušet do vašeho vozu v obci Makotřasy 32, 273 54 Lidice. (Z Prahy, 5 minut za letištěm Ruzyně).

PRODUMAZAHRADU
Box 65x85x69cm, 2x šikmý

Parametry

Materiál
Hliník a voděvzdorná překližka
Výška
69 cm
Šířka
65 cm
Hloubka
85 cm