Speciální nabídka

  • Nové

Zahradní jídelní hliníkový set Siena 200 + 6x židle Miláno.

13 999,00 Kč
Dodání do 2 dnů

U tohoto produktu je účtována doprava 899,- neplatí doprava zdarma.

Počet
SKLADEM

Exkluzivní jídelní set bez kompromisů pro nejnáročnější zákazníky! Obsahuje zahradní stůl TIMPANA SIENA vyrobený z velmi kvalitního nerez hliníku a silné artwoodové desky - ta je stejně tvrdá jako dřevo, ale na rozdíl od něj jí nenapadají paraziti, nevsakuje vodu a je plně bezúdržbová. Stačí jí proto jen setřít suchým hadříkem.

Nemusíte se bát ani o životní prostředí, protože je vyrobený z organických materiálů. Stůl můžete proto ponechat venku i při špatném počasí. Díky (demontovatelným) adapterům nohou ho můžete postavit i do křivého terénu tak, aby se nekýval a stále poskytoval 100% stabilitu. U stolu může pohodlně stolovat až 8 lidí.

V kombinaci s moderní designovým křeslem MILANO, která je vyhledávané vkusově náročnými zákazníky získáváte exkluzivní jídelní set. Kromě moderního atraktivního designu, disponuje také kvalitním nerez hliníkovým rámem, díky kterému je odolná a naprosto bezúdržbová. Při parních letních dnech oceníte pohodlný a praktický sedák. Židle jsou samozřejmě stohovatelné na sebe a šetří tak místo.

Křeslo navíc objednávejte u nás jako samostatnou položku za cenu 1490,-/ks. Minimalistický design a maximální pohodlí. Vychutnejte si rodinný oběd pěkně venku na zahradě.

Rozměry stolu:

Délka: 200 cm

Šířka: 91 cm

Výška: 74 cm

Váha: 31,3 kgKřeslo Miláno:

Šířka: 56 cm

Výška: 90 cm

Hloubka: 68 cm

Váha: 2,7 kg

Nosnost: 130 kg

Set Siena 200